Aktuálně hledáme posilu na pozici

Zubní lékař/ka

Jsme moderní stomatologické centrum v Olomouci, které se zaměřuje na poskytování kvalitní komplexní stomatologické péče. Momentálně hledáme nadšeného zubního lékaře/ku se zájmem se neustále zlepšovat a vzdělávat.

Nabízíme

  • práce na plný nebo částečný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení procentuálním podílem z obratu
  • moderní prostředí a vybavení (mikroskop, fotoaparát, CBCT, Trios 5, 3D tisk, Baldus)
  • práce v mladém a motivovaném kolektivu
  • podpora vzdělávání
  • pravidelné semináře
  • 4-ruční práce a služby recepce
  • zaměstnanecké benefity

Požadujeme

  • min. 1 rok praxe
  • zodpovědný přistup k práci a týmového ducha
  • ochota neustále se vzdělávat
  • pokročilá znalost anglického jazyka

Pokud sdílíte naši vášeň pro stomatologii, neváhejte nám poslat svůj životopis a pár informací o Vás na prace@3kameny.cz

Zubní instrumentář/ka

Stomatologické centrum 3Kameny v Olomouci hledá posilu! Do našeho týmu přijmeme zaměstnance na pozici ZUBNÍ INSTRUMENTÁŘ/KA.

Co Vás čeká?

  • asistence u stomatologických výkonů a zajištění chodu recepce
  • čtyřruční práce u operačního mikroskopu
  • skvělý kolektiv plný mladých lidí, kteří budou v začátcích k ruce
  • stabilní zameštnání, jistota práce
  • příjemný pocit z dobře odvedené práce, která má smysl a viditelně zlepšuje kvalitu života ostatním
  • zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity

Co požadujeme?

  • týmového ducha
  • odpovídající vzdělání (dokončený nebo probíhající kurz zubní instrumentářky, všeobecná sestra, praktická sestra)
  • kolegialitu
  • chuť neustále se zlepšovat
  • základní znalost zubní ordinace je výhodou

Pokud máte o práci zájem, zašlete nám Váš životopis a krátký motivační dopis na email prace@3kameny.cz

Kontaktujte nás

Kontakt

Telefon: +420 603 808 308 Email: info@3kameny.cz
Web: 3kameny.cz

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek: 7.00 – 20.00
Pátek: 7.00 – 18.00
Sobota – Neděle: Zavřeno

Adresa

Parkování je možné na soukromém parkovišti zboku budovy - vjezd z ulice Sladkovského

Sociální sítě

Platební metody

Stomatologické centrum 3Kameny s.r.o.

IČ: 08888302